Home / garážová vrata / sekční garážová vrata
interm | vrata a rolety pro každého...

drážka

Garážová vrata se středovou drážkou se v poslední době stávají stále vyhledávanějším představitelem moderního designu garáží. Užitné vlastnosti tohoto typu garážových vrat zůstávají stejně vynikající jako u všech ostatních modelů. Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie. Samozřejmostí je možnost použití pro garážová vrata široké škály barev dle vzorníku RAL nebo imitaci dřeva. Povrchová úprava je u všech variant zvýrazněna strukturou dřeva woodgrain.

prolis drážka

Sekční garážová vrata jsou s ohledem na svoji jednoduchou konstrukci velmi bezpečná. Existuje zde možnost mnoha bezpečnostních prvků. Při najetí na překážku motor detekuje okamžitě a samotný náraz a zastavení je velmi jemné. Máte tak jistotu, že se Vám ani Vašim dětem nemůže nic stát. V případě zájmu si můžete přijet vyzkoušet garážová vrata do našeho showroomu v Jihlavě.
 

sekční garážová vrata

novinka:
V současné době máme nejširší nabídku imitací dřeva a barevných fólií pro garážová vrata na českém trhu. Nabízíme více než 55 imitací dřeva a barevných fólií a díky možnosti výběru z téměř 3.000 kvalitních akrylátových barev dodáváme vrata v prakticky jakémkoli barevném odstínu.

Garážová vrata KRUŽÍK můžete nyní pořídit od 19.990 Kč včetně kvalitního motoru, dálkového ovládání, montáže i DPH 15%.

další varianty provedení:

 

kontakty

T-Mobile
730 100 020
603 188 838
603 760 598
 

e-mail:
info@interm.cz

 

 

Na Vyhlídce 398
675 71 NÁMĚŠŤ N.O.

 » více kontaktů