Home / garážová vrata
interm | vrata a rolety pro každého...

rolovací garážová vrata

Naše společnost Vám ve výhrandním zastoupení nabízí rolovací garážová vrata MINIROL, která jsou synonymem pro kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata se zaručenou autentičností použitých komponentů.

Mnozí z nás řeší nebo v dohledné době budou řešit jaká si pořídit garážová vrata. Většinu lidí samozřejmě napadne klasické řešení, která nabízí křídlová garážová vrata. Jako moderní alternatiu Vám můžeme nabídnout rolovací garážová vrata MINIROL.

rolovací garážová vrata

Garážová vrata MINIROL jsou kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata. Konstrukčním řešením umožňují rolovací garážová vrata maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy. Rolovací garážová vrata umožňují použití i tam kde by jiné typy vrat nevyhovovali.

Garážová vrata jsou vždy vyrobená na míru a přesně podle Vašich požadavků. Pokud se rozhodnete pro garážová vrata MINIROL máte jistotu výrobku, který bude přesně vyhovovat Vašim požadavkům.

Rolovací garážová vrata se skládají z hliníkových lamel s výplní z PUR pěny. Tím jsou zaručeny tepelné i izolační vlastnosti, které Vám dále šetří Vaše finanční prostředky. Existuje mnoho důvodů, proč si pořídit rolovací garážová vrata MINIROL.


uspoří Vám místo

Rolovací garážová vrata jsou velmi oblíbená kvůli úspoře místa pod stropem garáže, nebo vedle garáže (v případě křídlových vrat), které tak můžeme využít pro jiné účely. Garážová vrata se montují za otvor či do stavebního otvoru (snižuje světlou výšku) nebo také před něj (pokud nemáte nadpraží a nechcete snížit světlou výšku). Rolovací garážová vrata se rolují pomocí vodících lišt do horního hliníkového boxu.

rolovací garážová vrata


snadná opravitelnost

Například z důvodu kolize s autem se mohou některé lamely poškodit. Díky využití hliníkových lamel jsou rolovací garážová vrata velmi lehce opravitelná. Poškozenou lamelu lze velmi jednoduše a rychle vyměnit. Tím šetříte nejen čas, ale samozřejmě také peníze.

vysoká izolace

Snažíme se Vám nabízet pouze to nejlepší, co je na trhu k mání. Proto Vám nabízíme garážová vrata, která jsou vždy zateplená PUR pěnou. I v případě samostatně stojící garáže mají vyplněné lamely své opodstatnění, protože jsou mnohem pevnější než garážová vrata nezateplená

rolovací garážová vrata


bezpečnost

Rolovací garážová vrata jsou s ohledem na svoji jednoduchou konstrukci velmi bezpečná. Existuje zde možnost mnoha bezpečnostních prvků jako např. optoelektronická lišta, infrazávora apod. Pokud si vyberete garážová vrata vybavena optoelektronickou lištou, při najetí na překážku rolovací vrata ihned zastaví a předejde tak zničení vrat, nebo újmě na zdraví. Najetí na překážku detekuje okamžitě a samotný náraz a zastavení je velmi jemné. Máte tak jistotu, že se Vám ani Vašim dětem nemůže nic stát. V případě zájmu si můžete přijet vyzkoušet do našeho showroomu v Jihlavě.

nízká hlučnost

U nových typů rolovacích garážových vrat dále můžeme, najít např. pojezdové konzoly, dokonalým způsobem odbourávající hlučnost při otevírání či zavírání vrat. Pohyb pro garážová vrata zajišťuje motor, který v případě potřeby zastupuje mechanické ovládání.

komfort

Pro garážová vrata jednoznačně doporučujeme dálkové ovládání. V zimních měsících není nic pohodlnějšího než při zajíždění do garáže nevystupovat a vše pohodlně ovládat z pohodlí Vašeho auta.

Kromě dálkového ovládání, nabízíme také časové průjezdové či jiné senzory, které ještě vylepší pohodlnost ovládání Vašich nových garážových vrat. .

elegance

Garážová vrata jsou také velmi významným estetickým prvkem každého domu. Nabídka jejich barevného provedení je tedy nesmírně široká. Dodávány jsou v mnoha variantách imitace dřeva i plně barevných provedeních. Na Vaše přání je možné garážová vrata lakovat do jakékoliv barvy vzorníku RAL.

Samozřejmostí je prosvětlení garážových vrat pomocí prosvětlovacích lamel v rozsahu požadovaném zákazníkem. V otvorech těchto lamel jsou průhledová okénka ve velikosti 65x35 mm. V případě nároku na větrání garáže nabízíme také provzdušňovací lamely.

rolovací garážová vrata


nejsou vrata jako vrata

Když vybíráte garážová vrata, je důležité nevybírat jen podle ceny, ale také podle zkušenosti. MINIROL Vám nabízí dlouholetou zkušenost s pokročilými postupy výroby.

Nově nabízíme bezplatnou a nezávaznou konzultaci cenových nabídek.
 

 

kontakty

T-Mobile
730 100 020
603 188 838
603 760 598
 

e-mail:
info@interm.cz

 

 

Na Vyhlídce 398
675 71 NÁMĚŠŤ N.O.

 » více kontaktů