Home / garážová vrata / sekční garážová vrata
interm | vrata a rolety pro každého...

sekční garážová vrata

 
V oblasti sekčních garážových vrat Vám nabízíme pouze česká vrata KRUŽÍK, automatické pohony MARANTEC jsou německé výroby.

Elegantní automatická sekční vrata se otvírají svisle nahoru. Tímto způsobem získáte více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždy – nezáleží na tom, je-li otvor Vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.

 sekční garážová vrata

sekce garážových vrat

Námi dodávaná sekční garážová vrata jsou vyrobena z kvalitních panelů. U nás se Vám nestane, že bychom dodali garážová vrata, která obsahují nezateplené sekce či zateplené PUR pěnou o síle pouze 20 mm. V nabídce máme pouze zateplené sekce PUR pěnou o síle 40mm. Maximální možná životnost je zaručena antikorozní úpravou oboustranného ocelového obalu. Tato ocel je pozinkovaná, poté je provedena nástřik a teprve poté je natavena Renolit fólie nejvyšší kvality.


kování sekčních garážových vrat

Sekční garážová vrata obsahují konstrukci rámu a kování, které je vyrobeno z galvanizované oceli. Bezproblémový a plynulý chod zajišťují torzní pružiny. Samozřejmostí je možnost výběru kování vrat ve variantě zvýšené, snížené nebo šikmé.
 

pohled na sekční vrata z garáže
automatické pohony

Pohonné systémy pro garážová vrata, které odpovídají moderním požadavkům, zaručují perfektní funkčnost a hlavně bezpečnost. Patentovaná vypínací automatika reaguje okamžitě na sebemenší překážky a garážová vrata se ihned vrátí o cca 20 cm zpět. Jednou z výhod je také plynulý rozjezd a dojezd, který umožňuje startovat a zastavovat chod vrat a zaručuje maximálně tichý chod. Pohonné systémy vrat chrání Váš majetek - elektronicky kontrolované zajištění proti vysunutí vrat brání přístupu násilným způsobem.
 
elektromechanizační pohon Marantec Comfort pro garážová vrata


bezpečnost

Sekční garážová vrata jsou s ohledem na svoji jednoduchou konstrukci velmi bezpečná. Existuje zde možnost mnoha bezpečnostních prvků. Při najetí na překážku motor detekuje okamžitě a samotný náraz a zastavení je velmi jemné. Máte tak jistotu, že se Vám ani Vašim dětem nemůže nic stát. V případě zájmu si můžete přijet vyzkoušet garážová vrata do našeho showroomu v Jihlavě.


imitace dřeva a barevná provedení

Máme nejširší nabídku imitací dřeva a barevných fólií pro garážová vrata na českém trhu. Nyní jsme schopni dle Vašich požadavků nabídnout více než 55 imitací dřeva a barevných fólií a díky možnosti výběru z téměř 3.000 kvalitních akrylátových barev dodáváme garážová vrata v prakticky jakémkoli barevném odstínu. 
 
 

Garážová vrata KRUŽÍK můžete nyní pořídit od 19.990 Kč včetně kvalitního motoru, dálkového ovládání, montáže i DPH 15%.

Naším cílem je nabídnout zákazníkovi nejen kvalitní produkt, ale i individuální přístup, konzultaci technického řešení a především SPOLEHLIVÝ A RYCHLÝ SERVIS.

 

stáhnout připojený soubor - (katalog_kruzik.pdf)

kontakty

T-Mobile
730 100 020
603 188 838
603 760 598
 

e-mail:
info@interm.cz

 

 

Na Vyhlídce 398
675 71 NÁMĚŠŤ N.O.

 » více kontaktů