Home / Novinky
interm | SPOLEHLIVOST - TRADICE - JISTOTA

Archiv novinek

DURA PRINT


Technologie DURA PRINT využívá speciální vysokorychlostní tříosou inkoustovou tiskárnu s UV vytvrzováním a průběžný lakovací box.

Zcela nová a světově unikátní technologie využívající inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou je založena na nanášení inkoustu na vratový panel. Tím se předchází vzniku napětí povrchového materiálu panelů, obzvláště v místech ohybů a ostrých hran (především u panelů lamela, drážka a kazeta).

Následně je výsledný inkoustový tisk zalakován matným PUR lakem. Výsledný povrch tak disponuje vysokou odolností jak proti UV záření a dalším povětrnostním vlivům, tak i proti oděru a otěru.

Možnosti tisku jsou téměř neomezené. Je možno vytisknout například různé imitace dřeva, betonu, nerezových dekorů, libovolné obrázky, fotografie, nápisy, loga firem atd. Na datových podkladech pro tisk spolupracujeme s předními evropskými designéry a architekty.

Tisková technologie je schopna pracovat ve třech osách a s rozlišením 360 dpi, což umožnuje nadstandardně kvalitní rozlišení tisku na vratový panel. Toto rozlišení je v použití na vratovém panelu světově unikátní.

Na tuto technologii Vám poskytujeme záruku na 10 let.

Více o této technologii naleznete na www.duraprint.cz


 


Další novinky

10.04.2017DURA PRINT
01.01.2016akce dekor zdarma

strana:   1

kontakty

T-Mobile
730 100 020
603 188 838
603 760 598
 

e-mail:
info@interm.cz

 

 

Na Vyhlídce 398
675 71 NÁMĚŠŤ N.O.

 » více kontaktů