Home / sítě proti hmyzu
interm | vrata a rolety pro každého...

pevné sítě

 

První možnost ochrany Vašeho interiéru před dotěrným hmyzem.


Tyto sítě se vyznačují vysokou kvalitou provedení, což zaručuje jejich užití po mnoho let. Sítě je možné instalovat do oken a dveří.


Na výběr máme z několika typů profilů vyznačujících se jemnými, hladkými liniemi. U pevných sítí proti hmyzu MINIROL není třeba nikterak zasahovat do rámu a samotná instalace i údržba jsou velice jednoduché.
 

V nabídce výrobků MINIROL můžeme najít sítě pevné, tedy uchycené do hliníkového rámu a šetrně umístěné na Vaše okno jakéhokoli typu nebo v dveřním rámu s možností samozavíratelných pantů.


Složení


Rám sítě proti hmyzu je sestaven z hliníkového profilu pomocí vnějších nebo vnitřních neviditelných rohových spojek, které jsou umístěny uvnitř profilu.Na okno nebo dveře se uchycuje pomocí jednoduchých kovových držáčků. Díky jednoduchosti této konstrukce je manipulace se sítí velmi snadná a zvládne ji opravdu každý.


Kvalita za rozumnou cenu


Jednou z variant je zajisté extrudovaný profil s lemem, jež je schopen nabídnout dokonalou těsnost okenní sítě s rámem okna. Z venkovní strany přesně lícuje a vytváří celistvý vzhled Vašeho exteriéru. Rámy z extrudovaných profilů mají velmi vysokou pevnost a tuhost a samozřejmě také odolnost vůči nepříznivým vlivům.


Síťovina


Síťovina pro sítě je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem v černém nebo šedém provedení a upevněna v rámu pomocí pryžové ucpávky. Kromě standardního materiálu lze u dveřních a u okenních sítí proti hmyzu menších rozměrů použít také síťovinu s vyšší odolností proti drápkům domácích mazlíčků, tzv. PETSCREEN. Tu lze ovšem kombinovat pouze s kvalitnějším extrudovaným profilem rámu sítě z důvodu zajištění dokonalého vypnutí.
 

kontakty

T-Mobile
730 100 020
603 188 838
603 760 598
 

e-mail:
info@interm.cz

 

 

Na Vyhlídce 398
675 71 NÁMĚŠŤ N.O.

 » více kontaktů