Home / Články
interm | vrata a rolety pro každého...

O společnosti

Působíme na trhu již od roku 1994. Nejprve jsme se zabývali prodejem a montáží stínící techniky. Postupně jsme náš sortiment rozšířili o dodávku a montáž garážových vrat a automatizaci vjezdových systémů. V současné době jsme schopni nabídnout zákazníkovi jakýkoliv typ sekčních, rolovacích nebo křídlových garážových vrat, bran a plotů a automatických otvíračů bran. Naše nabídka dále zahrnuje dodávku a montáž všech typů žaluzií, předokenních rolet, venkovních screenů a okenních sítí.

Dnes je v této oblasti velké množství společností a živnostníků. Vzhledem k tomu, že poskytujeme svým zákazníkům záruční i pozáruční servis, máme velmi dobré reference. Kvůli tomu se k nám zákazníci vracejí, doporučují svým známým a dynamicky se rozrůstáme. U nás se Vám nestane, když nastane určitý problém, že bychom se k Vám otočili zády.

Díky dlouholetým zkušenostem jsme vybrali nejkvalitnější výrobky a nyní můžeme nabídnout zastoupení firem, které si vybudovaly výsadní postavení na českém i světovém trhu:

  • KRUŽÍK – garážová a průmyslová sekční vrata
  • BUILDING PLASTICS – rolovací systémy MINIROL
  • BEMATECH – římské rolety, látkové roletky, panelové posuvné stěny
  • TECHNOPARK – automatizace systémů bran
  • VELUX - doplňky do střešních oken
Na základě odborného školení jsme obdrželi certifikáty a jsme oprávněni tyto výrobky montovat a provádět kompletní záruční i pozáruční servis.

Na instalované výrobky poskytujeme záruční lhůtu v délce 24 měsíců, na elektromotory 36 měsíců. Výhodná je i možnost prodloužené záruky na garážová vrata KRUŽÍK v délce 11 let. Na všechny výrobky MINIROL je záruka 5 let. Zcela samozřejmá je odborná montáž, technické poradenství a vypracování cenové kalkulace zdarma a nezávazně. Zajišťujeme také poradenskou činnost a servis do 24 hodin.

Od roku 2009 jsme registrováni v seznamu odborných dodavatelů ZELENÁ ÚSPORÁM. V případě zájmu poskytneme poradenství a komplexní služby ve spolupráci s projekční kanceláří pro vyřízení dotace stejně jako zákazníkům, kteří již „zelené peníze“ obdrželi.

Naše společnost klade zvláštní důraz na spokojenost svých zákazníků, a proto je naší snahou neustále rozvíjet naši činnost a nabízet široký sortiment kvalitních certifikovaných výrobků.

kontakty

T-Mobile
730 100 020
603 188 838
603 760 598
 

e-mail:
info@interm.cz

 

 

Na Vyhlídce 398
675 71 NÁMĚŠŤ N.O.

 » více kontaktů