Křídlová garážová vrata

Dvoukřídlá vrata jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu k sekčním, posuvným nebo rolovacím vratům. Jsou ideální pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna vrata vyráběná společností KRUŽÍK s.r.o., i dvoukřídlá vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru.

K výrobě dvoukřídlých vrat jsou vždy použity kvalitní seřizovací panty, které zajišťují dokonalé vyvážení vrat s jejich rámem. Dvoukřídlá vrata jsou vždy vybavena nízkým prahem, čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce. Masivní hliníková konstrukce zaručuje dlouhou životnost těchto vrat. Hliníkový rám je rovněž výrazným designovým prvkem těchto vrat.

Nabízí se možnost zajímavých barevných kombinací rámu a výplně, což umožňuje přesně sladit vrata s fasádou domu nebo s některým jeho prvkem. Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než třiceti imitací dřeva. Jako výplň lze použít jakýkoliv typ panelu i většinu příslušenství jako u sekčních vrat.Montáž probíhá vždy do otvoru.

Z tohoto důvodu není potřeba žádné ostění a pro provedení bez elektrického pohonu ani nadpraží. Při použití elektrického pohonu je nutné nadpraží alespoň 50 mm. Instalací dvoukřídlých vrat se sníží průjezdná výška otvoru o 65 mm a šířka o 240 mm (120 mm na každé straně).

Ukázky realizací

Zajímá vás cena za křídlová garážová vrata?