Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata

Kvalitní sekční garážová vrata splňují kritéria těch nejnáročnějších zákazníků nejen díky téměř neomezenému designu, kterého dosahujeme digitálním tiskem. V oblasti sekčních garážových vrat Vám nabízíme pouze česká vrata KRUŽÍK.

Elegantní automatická sekční vrata se otvírají svisle nahoru. Tímto způsobem získáte více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždy – nezáleží na tom, je-li otvor Vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.

Sekce garážových vrat

Námi dodávaná sekční garážová vrata jsou vyrobena z kvalitních panelů. U nás se Vám nestane, že bychom dodali garážová vrata, která obsahují nezateplené sekce či zateplené PUR pěnou o síle pouze 20 mm.

V nabídce máme pouze zateplené sekce PUR pěnou o síle 40mm. Maximální možná životnost je zaručena antikorozní úpravou oboustranného ocelového obalu. Tato ocel je pozinkovaná, poté je provedena nástřik a teprve poté je natavena Renolit fólie nejvyšší kvality.

Kování sekčních garážových vrat

Sekční garážová vrata obsahují konstrukci rámu a kování, které je vyrobeno z galvanizované oceli. Bezproblémový a plynulý chod zajišťují torzní pružiny. Samozřejmostí je možnost výběru kování vrat ve variantě zvýšené, snížené nebo šikmé.

Automatické pohony

Pohonné systémy pro garážová vrata, které odpovídají moderním požadavkům, zaručují perfektní funkčnost a hlavně bezpečnost. Pohonné systémy vrat chrání Váš majetek. Elektronicky kontrolované zajištění proti vysunutí vrat brání přístupu násilným způsobem.

Můžete si také vybrat motor Ultimate pro garážová vrata, který je vybaven zpětnou vazbou mezi motorem a dálkovým ovladačem. Pomocí stavového tlačítka lze zjistit, zda jsou vrata v pohybu nebo otevřena či zavřena.

Bezpečnost

Sekční garážová vrata jsou s ohledem na svoji jednoduchou konstrukci velmi bezpečná. Existuje zde možnost mnoha bezpečnostních prvků. Při najetí na překážku motor detekuje okamžitě a samotný náraz a zastavení je velmi jemné. Máte tak jistotu, že se Vám ani Vašim dětem nemůže nic stát.

Imitace dřeva a barevná provedení

Máme nejširší nabídku imitací dřeva a barevných fólií pro garážová vrata na českém trhu. Nabízíme více než 55 imitací dřeva a barevných fólií a díky možnosti výběru z téměř 3.000 kvalitních akrylátových barev dodáváme garážová vrata v prakticky jakémkoli barevném odstínu.

Možnosti barevného provedení jsou lakování dle vzorníku RAL, kašírování Renolit fólií nebo nově digitálním tiskem na vratové panely se zárukou 10 let!

Více o digitálním tisku naleznete na www.duraprint.cz

Zajímá vás cena za sekční garážová vrata??