Ploty a brány

Bránu, branku a plot Vám vyrobíme přesně dle Vašich požadavků. Na výběr je nepřeberné množství čtyřhranů, pásovin i hrotů. Je tak možné kombinovat dle Vašich představ.

Brány můžeme samozřejmě ovládat pomocí motorů. U křídlových bran doporučujeme zvážit použití podzemních motorů, které nijak nenarušují design samotné brány…

Typy plotů a bran

Hliníkové brány a ploty

Hliníkové brány a ploty

Jedná se o bezúdržbový systém, který je prakticky na celý život. Tyto ploty v jakémkoliv provedení nemění s časem svůj vzhled a vypadají stále jako nové.
Více informací

Kované brány a ploty

Kované brány a ploty

Bránu, branku a plot Vám vyrobíme přesně dle Vašich požadavků. Na výběr je nepřeberné množství čtyřhranů, pásovin i hrotů. Je tak možné kombinovat dle Vašich představ. Samozřejmostí je také odborné poradenství.
Více informací

Ocelové konstrukce bran

Ocelové konstrukce bran

Vjezdové brány nebo branky Vám vyrobíme vždy na míru dle Vašich požadavků. Základní provedení je dodání pouze rámu, který je vždy upraven žárovým zinkováním.
Více informací

Bránové motory

Bránové motory

Pro Vaši novou vjezdovou bránu nebo k dodatečnému vybavení již existující posuvné nebo křídlové brány by to přirozeně neměl být libovolný pohon, ale kvalitní výrobek, na který se můžete každý den spolehnout.
Více informací

Zajímá vás cena za brány a ploty?