Bránové motory

Teprve s dálkově ovládaným pohonem je vjezdová brána opravdu komfortní. Přesně tak, jak očekáváte.

Pro Vaši novou vjezdovou bránu nebo k dodatečnému vybavení již existující posuvné nebo křídlové brány by to přirozeně neměl být libovolný pohon, ale kvalitní výrobek, na který se můžete každý den spolehnout.

Automatické pohony pro posuvné brány
Pro brány o hmotnosti do 400kg – privátní použití
automatické pohony – posuvné brány

Základním pohonem do 400 kg je pohon Road 400. Pro brány s hmotností do 350 kg je určen pohon Robus 350 s mnoha volitelnými funkcemi a zálohováním.

Pro brány do 400 kg je ideálním kandidátem pohon Gold 400 s magnetickými koncovými spínači.
Pro brány o hmotnosti do 600kg – privátní použití
automatické pohony – posuvné brány

Brány o hmotnosti do 500 kg budou za výbornou cenu automatizovány pohonem RO500KCE nebo robustním pohonem do 600 kg s jednoduchou elektronikou SLG600.

Na těžší brány do 600 kg jsou nejzajímavější pohony Robus 600, případně pohon RO1000.
Pro brány o hmotnosti do 800 kg – průmyslové použití
automatické pohony – posuvné brány

Jedná se o léty prověřené pohony, které se používají úspěšně tam, kde by obyčejný pohon neměl šanci. Pohony jsou zkonstruovány tak, aby vydržely i maximální zatížení co se týče počtu otevření/zavření.

Způsob ovládání takovéto brány je vždy individuální a záleží na zákazníkovi. Umíme navrhnout příslušenství přesně podle Vašich představ.
Pro brány o hmotnosti do 4000 kg – průmyslové použití
automatické pohony – posuvné brány

Průmyslové pohony na takto těžké brány jsou opravdovou specialitou, kterou ne každý nabízí.

Tyto pohony se většinou montují do vojenských, vězeňských a státních zařízení, kde je potřeba vysoká spolehlivost a funkčnost bez ohledu na počet cyklů otevření/zavření.
Automatické pohony pro křídlové brány
Pro brány o délce křídla do 7 m délky
automatické pohony – křídlové brány

Základní řadou jsou pohony Wingo do 1,8 m délky křídla. Cenovým bestsellerem jsou pohony řady Calypso pro křídlo 2,5 m délky. Na větší brány používáme pohony řady Toona pro křídlo do 3 m, 5 m nebo 7 m.

Na silné pilíře je nutno použít pákové nebo podzemní pohony. Na menší brány do 2 m délky křídla je vhodný model POPKCE, na větší do 3,5 m použijte Hyppo. Podzemní pohony XMETRO jsou do 2,3 m délky křídla nebo můžete použít pohony METRO do 3,5 m délky křídla.
Pro brány o délce křídla do 6 m délky – průmyslové použití

automatické pohony – křídlové brány

Hlavní výhodou těchto pohonů je jejich konstrukce. Jsou to elektrohydraulická zařízení, která mohou otevírat/zavírat bránu bez omezení počtu cyklů.

Nabízíme v tomto provedení pohony nadzemní, podzemní s ramenem a dokonce i zařízení, které dokáže automatizovat křídlo až 1600 kg těžké.

Ukázky realizací

Zajímá vás cena za bránové motory?