Sekční průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata

  • Široká škála barev bez příplatku a možnost využít technologie DURA PRINT
  • Různé druhy kování pro různé objekty
  • Výroba vždy přesně na míru
  • Vynikající tepelně-izolační vlastnosti

V naší nabídce najdete ocelová a hliníková sekční vrata. Ocelová sekční vrata se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Provedení tohoto typu sekčních vrat nabízíme v několika standardních barvách bez příplatku. Hliníková celoprosvětlená sekční vrata se používají především v moderních prosklených objektech, jako jsou autosalony. Na přání vám vyrobíme všechna sekční průmyslová vrata v jakékoli barvě dle palety RAL nebo s jakýmkoliv potiskem technologií DURA PRINT.

Ocelová průmyslová vrata BASE+

Průmyslová vrata Base+ jsou určena především pro průmyslové a skladovaci objekty. Vrata se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jejich konstrukce vychází z požadavku na co nejvyšší pevnost, odolnost a snadnou a bezpečnou manipulaci. Provedení plných sekcí je standardně v oblíbeném designu lamely v bílé, stříbrné, červené, modré, zelené, antracitové nebo hnědé barvě. Na přání je samozřejmě možné vyrobit tato vrata v jakékoli barvě dle široké palety RAL.

Sekce průmyslových vrat
Námi dodávaná sekční průmyslová vrata jsou vyrobena z kvalitních panelů. V nabídce máme pouze zateplené sekce PUR pěnou o síle 40mm. Maximální možná životnost je zaručena antikorozní úpravou oboustranného ocelového obalu. Tato ocel je vždy pozinkovaná, poté je proveden nástřik do barvy.

Hliníková průmyslová vrata ALU+

Hliníková vrata ALU+ nabízejí velkorysé řešení při stavbě či adaptaci průmyslových objektů s požadavkem na výrazné prosklení interiéru.
Při využití kvalitních materiálů se lehkost a elegance snoubí s pevností a stabilitou. Bezpečnost na základě vizuálního kontaktu a maximální odolnost proti korozi jsou samozřejmostí u tohoto typu vrat.

Integrované dveře u průmyslových vrat

Integrované vstupní dveře u průmyslových vrat šetří významným způsobem náklady na energie, neboť umožňují vstup do haly bez nutnosti otvírat celá vrata. Samozřejmostí je jejich barevná totožnost s vraty. Vstupní dveře mohou být doplněny dveřním zavíračem, jištěním proti pohybu vrat při otevřených dveřích, panikovým kováním a dalším příslušenstvím. Vstupní dveře je možno vyrobit buď s klasickým prahem o výšce 100 mm nebo 150 mm dle velikosti vrat nebo s nízkým prahem o výšce pouze 30 mm.
Ocelová vrata mohou být doplněna prosklenými panely v různé konfiguraci.

Ukázky realizací

Zajímá vás cena za sekční průmyslová vrata?