Sekční garážová vrata

V oblasti sekčních garážových vrat Vám nabízíme pouze česká vrata KRUŽÍK, automatické pohony MARANTEC jsou německé výroby.

Elegantní automatická sekční vrata se otvírají svisle nahoru. Tímto způsobem získáte více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždy – nezáleží na tom, je-li otvor Vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.

sekční garážová vrata
sekce garážových vrat
Námi dodávaná sekční garážová vrata jsou vyrobena z kvalitních panelů. U nás se Vám nestane, že bychom dodali garážová vrata, která obsahují nezateplené sekce či zateplené PUR pěnou o síle pouze 20 mm. V nabídce máme pouze zateplené sekce PUR pěnou o síle 40mm. Maximální možná životnost je zaručena antikorozní úpravou oboustranného ocelového obalu. Tato ocel je pozinkovaná, poté je provedena nástřik a teprve poté je natavena Renolit fólie nejvyšší kvality.

kování sekčních garážových vrat
Sekční garážová vrata obsahují konstrukci rámu a kování, které je vyrobeno z galvanizované oceli. Bezproblémový a plynulý chod zajišťují torzní pružiny. Samozřejmostí je možnost výběru kování vrat ve variantě zvýšené, snížené nebo šikmé.

pohled na sekční vrata z garáže
automatické pohony
Pohonné systémy pro garážová vrata, které odpovídají moderním požadavkům, zaručují perfektní funkčnost a hlavně bezpečnost. Patentovaná vypínací automatika reaguje okamžitě na sebemenší překážky a garážová vrata se ihned vrátí o cca 20 cm zpět. Jednou z výhod je také plynulý rozjezd a dojezd, který umožňuje startovat a zastavovat chod vrat a zaručuje maximálně tichý chod. Pohonné systémy vrat chrání Váš majetek – elektronicky kontrolované zajištění proti vysunutí vrat brání přístupu násilným způsobem.

elektromechanizační pohon Marantec Comfort pro garážová vrata

bezpečnost
Sekční garážová vrata jsou s ohledem na svoji jednoduchou konstrukci velmi bezpečná. Existuje zde možnost mnoha bezpečnostních prvků. Při najetí na překážku motor detekuje okamžitě a samotný náraz a zastavení je velmi jemné. Máte tak jistotu, že se Vám ani Vašim dětem nemůže nic stát. V případě zájmu si můžete přijet vyzkoušet garážová vrata do našeho showroomu v Jihlavě.

imitace dřeva a barevná provedení
Máme nejširší nabídku imitací dřeva a barevných fólií pro garážová vrata na českém trhu. Nyní jsme schopni dle Vašich požadavků nabídnout více než 55 imitací dřeva a barevných fólií a díky možnosti výběru z téměř 3.000 kvalitních akrylátových barev dodáváme garážová vrata v prakticky jakémkoli barevném odstínu.

zobrazit všechny dřevodekory a barevné fólie.

Garážová vrata KRUŽÍK můžete nyní pořídit od 19.990 Kč včetně kvalitního motoru, dálkového ovládání, montáže i DPH 15%.
více informací

Ukázky realizací

Chcete křídlová garážová vrata?