Sekční průmyslová vrata

Elegantní automatická sekční vrata se otvírají svisle nahoru. Tímto způsobem získáte více místa a máte celý průjezd volný. Sekční průmyslová vrata padnou vždy – nezáleží na tom, je-li otvor pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk.

sekce garážových vrat
Námi dodávaná sekční průmyslová vrata jsou vyrobena z kvalitních panelů. V nabídce máme pouze zateplené sekce PUR pěnou o síle 40mm. Maximální možná životnost je zaručena antikorozní úpravou oboustranného ocelového obalu. Tato ocel je vždy pozinkovaná, poté je proveden nástřik do barvy či potažení vysoce kvalitní Renolit fólií.

Další variantou jsou hliníková průmyslová vrata ALU+, která nabízejí velkorysé řešení při stavbě či adaptaci průmyslových objektů s požadavkem na výrazné prosklení interiéru. Při využití kvalitních materiálů se lehkost a elegance snoubí s pevností a stabilitou. Bezpečnost na základě vizuálního kontaktu a maximální odolnost proti korozi jsou samozřejmostí u tohoto typu vrat.

kování sekčních průmyslových vrat

Průmyslová vrata obsahují konstrukci rámu a kování, které je vyrobeno z galvanizované oceli. Bezproblémový a plynulý chod zajišťují torzní pružiny. Samozřejmostí je možnost výběru kování vrat ve variantě zvýšené, snížené nebo šikmé.

automatické pohony

Na průmyslová vrata dodáváme pouze pohonné systémy, které odpovídají moderním požadavkům, zaručují perfektní funkčnost a hlavně bezpečnost. Patentovaná vypínací automatika reaguje okamžitě na sebemenší překážky. Pohonné systémy chrání Váš majetek – elektronicky kontrolované zajištění proti vysunutí vrat brání přístupu násilným způsobem.

bezpečnost

Sekční průmyslová vrata jsou s ohledem na svoji jednoduchou konstrukci velmi bezpečná. Existuje zde možnost mnoha bezpečnostních prvků. Při najetí na překážku motor detekuje okamžitě a samotný náraz a zastavení je velmi jemné.

Poptáváte sekční průmyslová vrata?