Rolovací průmyslová vrata

Průmyslová vrata MINIROL jsou obecně známá zejména díky kvalitě použitých komponentů, spolehlivosti a jednoduchému a ekonomickému řešení samotné konstrukce.

Protože mají rolovací průmyslová vrata jednoduchou konstrukci, maximálně využijete prostor objektu bez nároku na větší stavební úpravy. Ideální geometrie profilů rolovacích průmyslových vrat zajišťuje minimální rozměry nábalu. Rolovací průmyslová vrata tak lze používat také tam, kde jiná vrata nelze použít.Průmyslová vrata se samozřejmě vyrábí přímo na míru dle Vašich požadavků. Rolovací průmyslová vrata MINIROL splňují veškeré požadavky technické normy EN13241-1.

Průmyslová vrata navrhujeme s ohledem na povětrnostní třídu 3 (700 Pa). Díky tomu můžeme optimálně dosáhnout požadovaných hodnot maximálního zatížení a intenzity používání.

Výhody rolovacích průmyslových vrat

Maximální bezpečnost a kvalitní pohony
Široká škála lamel a povrchů
Úspora místa a ekonomický provoz

Použité materiály

Rolovací průmyslová vrata se skládají z hliníkových nebo ocelových lamel s výplní z PUR pěny nebo bez výplně, které tvoří pancíř navíjený do boxu.
Nyní Vám nabízíme jak klasická rolovací průmyslová vrata s širokým výběrem použitých profilů (s ohledem na požadovanou intenzitu používání či maximální zatížení), tak protipožární průmyslová vrata a bezpečnostní vrata určená zejména pro výkladní skříně. Pro zvýšené nároky na bezpečnost nabízíme také neprůstřelná průmyslová vrata testovaná na ráži 44 Mag.
Můžete si vybrat z široké řady samotných profilů. Používáme jak jednostěnné nezateplené lamely, tak i dvoustěnné zateplené polyuretanovou pěnou, polystyrenem či minerální vatou. Použitým materiálem je ocel, hliník či nerezová ocel.
Díky použitým komponentům jsou rolovací vrata vhodná jak pro privátní sektor, tak pro průmyslové objekty.

Bezpečnost

U průmyslových rolovacích vrat MINIROL klademe zvláštní důraz na bezpečnost uživatele. Rolovací vrata MINIROL jsou podle normy EN13241-1 vybavena řadou bezpečnostních prvků. Při najetí na překážku se vrata okamžitě zastaví a zabrání tak možnému úrazu či vzniku případné škody na majetku. Rolovací průmyslová vrata doporučujeme vybavit hlavními bezpečnostními prvky zejména bezpečnostní optoelektronickou lištou. Průmyslová vrata lze na Vaše přání vybavit i výstražnými zařízeními jako jsou maják či semafor a zabezpečovacími prvky – infrazávory (fotobuňky).

Ovládání

Průmyslová rolovací vrata můžete ovládat pomocí špičkových bočních pohonů s nouzovým odblokováním. Ovládacích prvků je pak na výběr celá řada. Mezi ty nejčastěji používané patří trojtlačítko, klíčový spínač, tahový spínač, dálkové ovládání, ovládání pomocí čtečky čipů či karet, číslicová klávesnice a další…

Barevné provedení a typy lamel

Průmyslová rolovací vrata Vám můžeme nabídnout v mnoha variantách. S ohledem na nabídku profilů je nabídka barevných provedení velmi rozmanitá. Pro vzhled můžete využít přírodní hliník nebo pozink. V případě nároků na barevnost nabízíme možnost lakování dle vzorníků RAL.

Na nová průmyslová vrata nabízíme různé druhy hliníkových a ocelových lamel. Lamely zateplené PUR pěnou a nezateplené. Lamely nabízíme jednostěnné a dvoustěnné. Nabízíme také prosvětlovací lamely s okénkem.

V případě, že si vyberete průmyslová vrata MINIROL, máte jistotu individuálního přístupu. Klademe velký důraz, aby technické provedení a ovládání odpovídalo přesně Vašim požadavkům.

Ukázky realizací

Zajímá vás cena za rolovací průmyslová vrata??